Array
 

Презентація журналу "Профілактична та дитяча стоматологія"

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Шановні колеги!

Редакційна колегія журналу «Профілактична та дитяча стоматологія» щиро вітає стоматологічну громадскість України з появою нового фахового видання, присвяченого збереженню і відновленню стоматолоічного здоров’я дітей. Медицина дитинства – унікальна галузь медичної науки і практики. Здоров’я дорослої людини починається з дитячих років, стоматологічне здоров’я базується на ранній профілактиці, вчасні діагностиці, коректних мінімально-інвазивних втручаннях при своєчасному лікуванні і постійному контролі за станом стоматологічного здоров’я кожної дитини.

Журнал «Профілактична та дитяча стоматологія» - науково-практичний журнал про досягнення у стоматології дитячого віку, а ще спроба талановитих вчених, науковців, викладачів, лікарів-стоматологів заявити про те, що пріоритетним напрямком розвитку стоматології має бути дитяча стоматологія, як роблять це у всьому світі. Саме тому, в журналі будуть висвітлені питання стоматологічної профілактики, важливі практичні аспекти дитячої стоматології, новітні наукові розробки в галузі, а також останні новини про події в стоматології дитинства у світі. 

Ми сподіваємось, що дане видання буде корисним і практичному лікарю, і студенту, і науковцю, що інформація, розміщена на сторінках журналу, служитиме надійним дороговказом на шляху до оздоровлення українських дітей. Тому чекаємо на Ваші статті, пропозиції, інформації та поради.

Президент Української
асоціації профілактичної і дитячої
стоматології,
професор Л.О. Хоменко

Детальніше в цій категорії: Вимоги до оформлення статей »