Array

mag-2

               № 3 (6) 2012

iapd-logo-sm

Розсилка новин

Контакти

 

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ науково-практичної конференції «Сучасні аспекти лікування карієсу та його ускладнень у дітей»

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Шановні колеги! Запрошуємо Вас прийняти участь в роботі Міжнародної  науково-практичної  конференції «Сучасні аспекти лікування карієсу та його ускладнень у дітей» , присвяченої 95-річчю з дня народження проф. Луцик Л.А. Конференція відбудеться 29-30 жовтня 2014 р. у Львові у рамках виставки Дентал-Україна  за адресою:  м.Львів, вул.Коперніка, 17 . Оргкомітет планує опублікувати  збірник наукових праць . Статті в обсязі не менше 2-х сторінок направляти до 1 травня 2014 р.  електронною поштою за адресою: smoljar@ukr.net для проф.Смоляр Ніни Іванівни.; або Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду для доцента кафедри стоматології дитячого віку Солонько Галини Миронівни . Контактний телефон: (032) –2 755-987  – кафедра стоматології дитячого віку. Назва файлу повинна бути у вигляді прізвища  першого автора. Просимо подати також у вкладеному файлі авторську  довідку із  вказанням місця роботи, посади, адреси  та телефону (E-mail) одного з авторів для контакту. 

Вимоги до оформлення наукових праць :

         Текст повинен бути ретельно відредагований та надрукований через 2,0 інтервали з використанням текстового редактора  «Microsoft World», шрифт Times New Roman, №14    (поля зліва - 3,5 см, справа - 1 см, зверху та знизу по 2,5 см). Передача файлу  поштою у форматі RTF.

         Назва наукової роботи друкується    ВЕЛИКИМИ ЛІТЕРАМИ напівжирним шрифтом. Прізвища та ініціали авторів друкуються в центрі сторінки (напівжирним шрифтом), слід вказати місце праці авторів та місто (Курсивом). На першій сторінці необхідно вказати УДК.  Автори не повинні використовувати   в тексті  фотографії. Редакція залишає за собою право редагування та скорочення статті без узгодження з авторами Дякуємо за співпрацю.

Голова оргкомітету конференції      

Віце-президент Асоціації Профілактичної та Дитячої стоматології,

Засл. діяч науки і техніки України 

                                                                                Проф. СМОЛЯР Н.І.

Читати 531 разів Останнє редагування Понеділок, 03 березня 2014 08:42