Array
 
Архів новин

10 грудня 2010 року члени УАПДС кафедри дитячої терапевтичної стоматології і профілактики стоматологічних захворювань на чолі з президентом асоціації Хоменко Ларисою Олександрівною організували секцію «Клінічна дитяча стоматологія» на міжнародному лекторії Навчального центру АСУ імені професора М.Ф.Данилевського «Сучасні технології лікування і профілактики в практичній стоматології» в рамках 51-го стоматологічного форуму «МЕДВІН: ЕкспоДентал - 2010»

19 листопада 2010 року в місті Києві на базі кафедри дитячої терапевтичної стоматології і профілактики стоматологічних захворювань НМУ імені О.О. Богомольця відбулось засідання опорної кафедри, на якому були присутні представники профільних кафедр стоматології дитячого віку вищих медичних учбових закладів.

3-4 листопада 2010 року на базі Національного медичного університету імені О.О. Богомольця відбулась
64 Міжнародна науково-практична конференція студентів та молодих вчених «Актуальні проблеми сучасної медицини».

Конференція налічувала 35 секцій, секцій, серед яких була і стоматологічна, в якій активну участь взяли учасники з восьми вищих учбових закладів, в тому числі з Росії.

29 жовтня 2010 року в місті Львові відбулось засідання опорної кафедри дитячої стоматології Національного медичного університету імені О.О. Богомольця.

На засіданні були присутні представники кафедр дитячої стоматології з 15 вищих медичних навчальних закладів України.

 7 вересня 2010 року спільними зусиллями Асоціації стоматологів України та Української асоціації профілактичної і дитячої стоматології, представленої кафедрою дитячої терапевтичної стоматології і профілактики стоматологічних захворювань Національного медичного університету імені О.О. Богомольця в рамках лекторію „Сучасні технології лікування і профілактики в практичній стоматології” була проведена секція профілактики та дитячої стоматології.

Модератором секції виступила президент Української асоціації профілактичної і дитячої стоматології, доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри дитячої терапевтичної стоматології і профілактики стоматологічних захворювань Національного медичного університету імені О.О. Богомольця Хоменко Лариса Олександрівна. Секція висвітлила актуальні питання дитячої та профілактичної стоматології в світлі досягнень сучасної науки. Були продемонстровані наукові здобутки і клінічний досвід науковців членів асоціації, якими вони ділились з аудиторією практикуючих лікарів, студентів та лікарів-інтернів.

Сторінка 1 з 2